Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (23/8) įsirašė dar vieną pergalę Eurolygoje.

Katalonai namie 80:67 (22:23, 23:17, 17:18, 18:9) susitvarkė su Berlyno ALBA (11/20). Tai – penktoji iš eilės „Barcelonos“ pergalė.

Tris kėlinius aikštėje vyko atkakli kova, bet lietuvio auklėtiniai galingai pradėjo lemiamą mačo atkarpą ir taip išsprendė nugalėtojo klausimą.

Ketvirtą kėlinį „Barcelona“ atidarė spurtu 9:0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą 71:58. Per paskutinį ketvirtį sezono lyderiai varžovams leido įmesti tik 9 taškus.

Nugalėtojus į priekį tempė Nikola Mirotičius, kuris per 28 minutes suvertė 26 taškus (8/10 dvit., 2/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Savotiškas rungtynes sužaidė Nickas Calathesas, kuris prametė visus keturis tritaškius, realizavo vos 1/9 dvitaškių, bet atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Barcelona“: N. Mirotičius 26, P. Oriola 13, B. Daviesas 12, K. Kuricas 10.. N. Calathesas 2 (1/9 dvit., 0/4 trit., 11 rez. perd.)

ALBA: L. Sikma 9, B. Lammersas, J. Thiemannas, M. Erikssonas ir P. Siva po 8.