Metų futbolininku paskelbtas Cristiano Ronaldo rėžė ambicijų kupiną kalbą

Pasaulio futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo pareiškė, kad šie metai buvo geriausi jo karjeroje, o kitais metais norėtų dar geresnių. Portugalijos rinktinės ir Madrido „Real“ lyderis Dubajuje buvo apdovanotas „Globe Soccer Awards“ ceremonijoje kaip geriausias futbolininkas.

„Laimėjome Čempionų lygą su „Real“, laimėjome su Portugalijos rinktine Europos čempionatą. Galbūt žmonės manimi abejoja, bet Madrido komanda ir rinktine to daryti nevertėtų – tiesą kalba faktai, - kalbėjo C. Ronaldo. – Kitais metais mėginsime tai pakartoti. Bus nelengva, tačiau kiekvieni metai man yra iššūkis. Mėginsiu padaryti tai, ką galiu geriausia.“

Markas Clattenburgas buvo paskelbtas metų teisėju – jis dirbo UEFA Čempionų lygoje, Europios čempionato finale ir Anglijos FA Taurės finale. Jis tvirtino, kad naujoji vaizdo peržiūros sistema, naudota klubų pasaulio čempionato turnyre, yra futbolo ateitis.

FIFA prezidentas Gianni Infantino sulaukė kamerūniečio Samuelio Eto'o, gavusio apdovanojimą už laimėjimus futbole, kreipimosi. Buvęs „Real“, „Barcelona“, „Chelsea“ ir „Inter“ puolėjas kalbėjo, kad šis troėjus yra už 48 dalyvių pasaulio čempionatą: „Padidinkite dalyvių skaičių, padarykite tai dėl mūsų, vargšų. Tai šansas mums žaisti pasaulio čempionate. Mes remsime jus. Asmeniškai aš ir visa Afrika parems jus už galimybę žaisti pasaulio čempionate. Ačiū.“

Geriausiu metų klubu išrinktas Madrido „Real“, geriausiu metų vartininku – Omaras Abdulas Rahmanas o metų treneriu tapo Fernando Santosas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų