Marius Lalas buvo šalia Europos galiūnų čempionato bronzos

Šeštadienį Lidse (Didžioji Britanija) vyko Europos galiūnų čempionatas, kuriame dalyvavo ir paskutinę akimirką į varžybas pakviestas lietuvis Marius Lalas.

Lietuvos atletas per 5 rungtis surinko 28 taškus ir užėmė 5-ą vietą tarp 10 dalyvių. M.Lalas buvo vos per 2,5 tšk. nuo bronzos – lietuviui sutrukdė rąsto kėlimo rungtis, kurioje jis neiškėlė pradinio svorio ir nepelnė nė taško. Toje rungtyje jam būtų užtekę 8-os vietos ir jis būtų laimėjęs bronzą.

M.Lalas žibėjo skydo nešimo rungtyje, kurioje užėmė pirmą vietą (54,2 metro). Svorio atkėlime jis pasidalino 3-5 vietas (6 kartai), automobilio nešime buvo 4-as (16.79 sek.), o akmenų sukėlime – 7-as (5 akmenys per 24.76 sek.).

Europos čempionu tapo britas Luke‘as Stoltmanas (40,5 tšk.). Jis po įtemptos kovos aplenkė 2020 m. pasaulio galiūnų čempioną ukrainietį Oleksijų Novikovą (39). Trečias buvo britas Grahamas Hicksas (30,5), ketvirtas – estas Rauno Heinla (30).