marius lalas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius lalas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius lalas“.

Marius Lalas buvo šalia Europos galiūnų čempionato bronzos

Šeštadienį Lidse (Didžioji Britanija) vyko Europos galiūnų čempionatas, kuriame dalyvavo ir paskutinę akimirką į varžybas pakviestas lietuvis Marius Lalas. Lietuvos atletas per 5 rungtis surinko 28 taškus ir užėmė 5-ą vietą tarp 10 dalyvių. M.Lalas buvo vos per 2,5 tšk. nuo bronzos – lietuviui sutrukdė rąsto kėlimo rungtis, kurioje jis neiškėlė pradinio svorio ir nepelnė nė taško. Toje rungtyje jam būtų užtekę 8-os vietos ir jis būtų laimėjęs bronzą.
2021-09-05

Galiūnų turnyro Marijampolėje nugalėtojas paaiškėjo tik po paskutinės rungties

Šeštadienį Marijampolėje 23-ą kartą vykusio tarptautinio galiūnų turnyro nugalėtojas paaiškėjo tik pasibaigus paskutinei rungčiai. Pagrindinis šio renginio organizatorius žinomas praeityje Sūduvos kraštą garsinęs Lietuvos galiūnas ir rekordininkas, pats šiose varžybose penkis kartus laimėjęs Alvydas Kirkliauskas pasidžiaugė, kad jo pažadas sudominti žiūrovus ir išlaikyti intrigą iki pat renginio pabaigos, pasiteisino su kaupu.
2015-08-16

Marijampolėje – tradicinis tarptautinis galiūnų turnyras

Šeštadienį (rugpjūčio 15 d.) 17:00 val. Marijampolės stadione "Sūduva" jau 23-ą kartą vyks tradicinis tarptautinis galiūnų turnyras "Marijampolė 2015". Dešimt stipruolių iš aštuonių Europos valstybių išmėgins jėgas šešiose ypatingai sunkiose rungtyse: kels neįprastą svarmenį - motociklą "IŽ", trauks 9,5 tonų sveriantį traktorių, neš Lietuvos formos akmeninį 180 kg svorio skydą, įveiks estafetės rungtį, kilnos apvalius akmenis, kurių svoris nuo 120 iki 180 kg.
2015-08-14

Vilniaus sporto festivalio savaitgalio pramogų gausoje intrigą kuria galiūnai

Šeštadienį startavusiame Vilniaus sporto festivalyje išdalinti pirmieji medaliai. Visą savaitgalį kongresų ir parodų centre "Litexpo" vykstantis sporto renginys sulaukė didžiulio lankytojų susidomėjimo. Apsilankiusieji renginyje geriausių pasiūlymų ieškojo sporto mugėje, registravosi į įvairias rungtis, dalyvavo sveikatingumo konferencijose bei stebėjo įvairias varžybas. Pirmą festivalio dieną virš šešių šimtų dalyvių varžėsi įvairiose "Savickas Classic" turnyro rungtyse.
2014-10-05

Mariui Lalui – pasaulio čempionato bronza

Ukrainos sostinėje Kijeve vykusiame pasaulio galiūnų iki 105 kg čempionate Lietuvos atstovas Marius Lalas pelnė bronzos medalį. Mažeikiškis, kuriam gruodžio 23 dieną sukaks 24-eri, surinko 64 taškus. Pirmąsias dvi vietas užėmė Ukrainos atstovai. Auksas atiteko Vitalijui Gerasimovui, kuris surinko 70 taškų, o sidabras – 68 taškus pelniusiam Michailui Melinkovui. Galiūnai išmėgino jėgas septyniose rungtyse. Čempionate dalyvavo 12 stipruolių iš 10 šalių.
2009-12-15

Lietuvos galiūnų čempionato pirmąjį etapą laimėjo Vidas Blekaitis

Sekmadienį Jurbarke vykusį Lietuvos galiūnų čempionato pirmąjį etapą laimėjo birštonietis Vidas Blekaitis. Jis laimėjo penkias rungtis iš septynių ir surinko 72 taškus. Antrąją vietą su 64 taškais užėmė biržietis Alvidas Brazdžius, o trečias buvo panevėžietis Nerijus Liobikas, surinkęs 56 taškus. Ketvirtąją ir penktąją vietas užėmė mažeikiškiai - atitinkamai Marius Lalas (50 tšk.) ir Vaidas Laurinskis (45 tšk.). V. Blekaitis šiose varžybose pagerino du Lietuvos rekordus.