naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
51
Kazys Maksvytis (Teodoras Biliūnas/BNS)
51

Kauno „Žalgirio“ komanda šiandien atsisveikino su karjerą baigusiu Mantu Kalniečiu.

REKLAMA

Tiesa, atsisveikinimą šiek tiek apkartino nesėkmė prieš Jonavos „CBet“ komandą.

„Apie rungtynes norėčiau trumpai, Prienai gerai žaidė, kovojo iki galo, rodė energiją... ne Prienai, „CBet“, atsiprašau, Virgis man visada su Prienais siejasi. Jonava gerai žaidė, parodė gerą energiją ir kovojo iki galo. Rungtynių pabaigoje jie grįžo į rungtynes, nors ir atsilikinėjo.

Sveikinimai jiems. Šiandien sužaidėme prastas rungtynes, bet didžiausias rungtynes vis tiek turi būti Mantui. Sveikiname ir liūdime, išeina ne tik geras žaidėjas, bet ir geras žmogus, gera asmenybė. Šis vakaras yra išskirtinis. Gaila, kad nepavyko jam padovanoti pergalės“, – teigė „Žalgirio“ treneris Kazys Maksvytis.

Lemiamoje atakoje rungtynių pabaigoje „Žalgirio“ trenerių štabas tyčia iniciatyvą liepė imtis M. Kalniečiui.

REKLAMA

„Kitaip turbūt ir negalėjo būti. Šitiek žiūrovų susirinko dėl Manto, šiandien buvo ir daugiau žmonių, kurie norėjo sau vaidmenį prisiimti ir būti dėmesio centre, bet žiūrovai susirinko ne pažiūrėti kažkieno kito šou, o būtent Manto. Mes kitaip ir negalėjome pasielgti“, – sakė treneris.

REKLAMA

Koks jam yra labiausiai įsiminęs epizodas iš M. Kalniečio karjeros?

„Sunku atrinkti vieną, turbūt Pasaulio taurės trečia vieta, tie perdavimai į nugarą ir dėjimai greitame puolime. Kaip jis pats juokauja, kai turėdavo gerą pakilimo taką.

Geras žmogus, geras komandos draugas, ne kartą minėjau, dar kartą pasikartosiu, gal šį sezoną ir negavo tos rolės, kokios tikėjosi, bet išliko garbingu, nekėlė bangų, nedarė rūbinėje grupių, nekėlė nepasitenkinimo, emocijų. Jis priėmė tokį sprendimą, aš, kaip treneris, vertinu tai, jis dar kartą parodė, koks yra garbingas žmogus“, – sakė jis.

REKLAMA

K. Maksvytis sakė, kad Isaiah Tayloro reabilitacija vyksta pagal planą.

„Daktarai prognozavo, kad grįš mažiausiai po trijų savaičių. Praėjo gera savaitė, jis gydosi, atlieka statinius pratimus. Kol kas planuojame tą patį. Geriausiu atveju tikimės jo sulaukti iki KMT finalo ketverto“, – teigė treneris.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų