8
„Kibirkštis“ – „Maccabi“   (nuotr. FIBA Europe)

Europos taurės varžybose rungtyniaujanti Vilniaus „Kibirkštis“ (1/1) patyrė pralaimėjimą namuose Vilnietės namuose 64:76 (15:20, 18:14, 13:17, 18:25) nusileido Ašdodo „Maccabi“ (1/1) krepšininkėms.

8

Pirmajame rungtynių ketvirtyje itin strigo vilniečių atakos, o puolimą šiek tiek gaivino Gintarės Petronytės ir Lauros Juškaitės tandemas. Vis tik varžovių ekipoje iniciatyvos ėmėsi Kalani Brown, pelniusi 7 taškus, ir po pirmojo kėlinio „Maccabi“ pirmavo 20:15.

Antrajame ketvirtyje „Kibirkštis“ buvo priartėjusi iki 3 taškų (21:24), tačiau varžovės vėl padidino atotrūkį – 31:25. Vis tik iš toli pataikė L.Juškaitė, taškais pasižymėjo Livija Sakevičiūtė bei G.Petroinytė, o ketvirčio pabaigoje iš trijų taškų zonos tiksli buvo Karolina Kazočiūnaitė – 33:34.

Po pertraukos „Kibirkštis“ ėmė vėl strigti puolime ir įpusėjus kėliniui varžovės pirmavo 42:38. Varžovių gretose toliau spindėjo K.Brown ir netrukus svečių komanda jau turėjo dviženklį pranašumą (50:38), tačiau vilnietės sumažino atsilikimą – 46:51. Įpusėjus ketvirčiui Eglė Zabotkaitė sumažino atsilikimą iki 3 taškų (55:58), tačiau viešnios vėl surengė spurtą ir atitrūko – 69:59.

Per likusį laiką Gintauto Kievino auklėtinės neatsitiesė ir pralaimėjo 64:76.

„Kibirkštis“: Laura Juškaitė 20 (4/10 trit., 6 atk. kam.), Gintarė Petronytė 18 (17 atk. kam.), Justina Miknaitė 8, Gabrielė Šulskė 7.

„Maccabi“: Kalani Brown 26 (8 atk. kam.), Alexandra Cohen 12, Ilze Jakobsene, Tal Sahar ir Shatori Walker-Kimbrough (11 atk. kam.) po 11