Šiemet ne vieną incidentą sukūrę Prancūzijos futbolo sirgaliai gruodžio 17 d. „pasižymėjo“ dar kartą. Šį sykį veiksmas vyko Prancūzijos futbolo taurės turnyro rungtynėse, kuriose antros lygos klubas „Paris FC“ priėmė galingąjį Liono „Olympique“.

Pasibaigus pirmajam kėliniui rezultatas buvo 1:1, tačiau į antrąjį kėlinį komandos taip ir neišėjo. Per pertrauką fanai pradėjo mėtytis deglais ir sprogino namų gamybos sprogmenis. Rungtynių teisėjui ir futbolininkams vietoj antrojo kėlinio pradžios teko grįžti atgal į rūbines. Po maždaug 10 min. žiūrovai grįžo į savo vietas ir situacija kiek aprimo. Visgi, rungtynių pranešėjas netrukus pranešė, kad susitikimo nuspręsta netęsti. Incidento metu buvo sužeistas vienas sirgalius ir vienas policijos pareigūnas.

Prancūzijos futbolo federacija neseniai nusprendė, kad šios rungtynės taip ir nebus sužaistos, o abi ekipas nuspręsta pašalinti iš šių metų taurės turnyro. Nors abiejų klubų prezidentai dėl konflikto kaltino varžovus, Prancūzijos futbolo federacija padarė išvadą, kad kalti buvo abu klubai.

„Paris FC“ klubui taip pat skirta 10 tūkst. eurų baudą, o Liono „Olympique“ teks sumokėti 52 tūkst. eurų. Jiems skirta didesnė bauda, nes tai pirmas nusižengimas šiame sezone. Taip pat „Olympique“ fanams iki sezono pabaigos uždrausta vykti į komandos rungtynes svečiuose, o „Paris FC“ artimiausius 5 namų rungtynes turės žaisti be sirgalių.

„Olympique“ ir „Paris FC“ poros laimėtojai turėjo susitikti su „Nice“. Dabar pastaroji ekipa be kovos pateko į aštuntfinalį.