Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (20-8) krepšininkai.Turnyro lentelės viršūnėje esantis Graikijos klubas namuose 102:74 (26:12, 29:23, 26:30, 21:09) lengvai susitvarkė su Miuncheno „Bayern“ (11-17) komanda ir nutraukė jos dviejų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą.

Aikštės šeimininkai nuo varžovų atitrūko jau pirmosiomis minutėmis, kai surengė spurtą 15-0.

Bėgant laikui, skirtumas vis didėjo ir antrajame kėlinyje jis pasiekė 20 taškų ribą (55:35).

Po didžiosios pertraukos vokiečiai dar stengėsi grįžti į kovą ir buvo sumažinę deficitą iki 11 taškų (66:55). Visgi, dar labiau priartėti nepavyko. Čia pat graikai vėl šovė į priekį (81:63).

Ketvirtasis kėlinys jau tapo formalumu. Jame atstumas tarp komandų išaugo iki rekordinio 32 taškų (102:70).

Susitikimo pabaigoje svečiai dar pataikė keturis baudų metimus iš eilės, tačiau tai jau nieko nekeitė. Triuškinančia pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai – 102:74.

Nugalėtojai dvitaškius metė 68 proc. taiklumu (19/28), o iš toli atakavo 63 proc. (19/30). Ne gana to, aikštės šeimininkai atliko net 27 rezultatyvius perdavimus.

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 18 (3/5 dvit., 4/6 trit.), Shaquielle‘as McKissicas 15 (3/4 trit.), Giannoulis Larentzakis 14 (4/5 trit.), Thomasas Walkupas 13 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Kostas Sloukas 10 (5 rez. perd.).

„Bayern“: Isaaacas Bonga 16 (2/4 dvit., 3/6 trit., 3/5 baud.), Nielsas Giffey ir Ognjenas Jaramzas (3/3 trit.) po 11, Cassiusas Winstonas 7, Freddie Gillespie 6.