Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „Monaco“ futbolininkų pranašumą.

Aleksandras Golovinas 4-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Monaco“ į priekį 1:0.

Wissamas Ben Ydderas 18-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Warrenas Zaire-Emery 39-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

W.Ben Yedderas pirmojo kėlinio pabaigoje antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

A.Golovinas 74-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis problemų vartininkui Gianluigi Donnarumma nesukėlė.

Breelas Embolo 79-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

PSG po 23 sužaistų rungtynių turi surinkęs 54 taškus ir rikiuojasi „Ligue 1“ čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Monaco“ su 47 taškais žengia antras.