Lukas Lekavičius: Lietuvos nepasiilgau

Oficialioje Eurolygos svetainėje pateikiamas Atėnų „Panathinaikos“ įžaidėjo Luko Lekavičiaus blogas. Jame krepšininkas pasakoja apie atsakomybę, pirmąsias rungtynes prieš Kauno „Žalgirį“, Nicko Calatheso pamokas ir nuostabius Atėnus.

„Turime naują komandą, kurioje žaidžia daug debiutantų. Treneris pateikė daug taktinių dalykų, kurių nori mus išmokyti. Tiek puolant, tiek ginantis. Naujokams nėra lengva. Manau, todėl ir pralaimėjome kelerias rungtynes. Vėliau supratome, ko treneris iš mūsų reikalauja, pradėjome žaisti geriau. Tačiau, manau, ne šimtu procentų. Galime žaisti daug geriau. Turime puikią sudėtį, nuostabią komandą ir gerus krepšininkus.

Pastarąjį mėnesį patyrėme vienintelį pralaimėjimą – Kaune. Žaisdami prieš mano buvusią komandą – „Žalgirį“. Ten rungtyniauti buvo labai keista, bet bio mačo laukiau jau seniai. Man tai buvo vienos svarbiausių rungtynių. Pralaimėjome, tad tikrai liūdna. Tačiau jausmas žaisti puikus – sirgaliai man plojo, palaikė. Buvau laimingas, nes galėjau jausti „Žalgirio“ sirgalių meilę. Jaučiausi gerai, tik norėjau laimėti. Tikiuosi, įveiksime žalgiriečius Atėnuose.

REKLAMA

„Žalgirio“ arenoje buvo labai keista eiti į svečių pusę. Man tai nauja. Tačiau atvykau į Kauną žaisti krepšinio, tad stengiausi susitelkti į rungtynes. Kaune susitikau su šeima, bet į Atėnus skridome po rungtynių prabėgus kelioms valandoms, tad turėjau labai mažai laiko. Žinoma, buvau laimingas, pamatęs artimuosius.

Atėnuose nesu pagrindinis žaidėjas, tad daug spaudimo nejaučiu. Esminiai krepšininkai jo gauna daugiau. Žinoma, sirgaliai tikisi, kad pateksime į Finalo ketvertą. Privalome laimėti visas Eurolygos rungtynes. Čia kitaip nei „Žalgiryje“, nes ten pralaimėjimas buvo nieko tokio.

„Panathinaikos“ mokausi iš N. Calathes. Manau, jis vienas geriausių Europos įžaidėjų. Jis rungtyniauja nuostabiai. Esame skirtingi žaidėjai, bet iš jo turiu išmokti kontroliuoti rungtynes, komandą. Jis tai daro puikiai. Kai žaidžia, aikštėje yra bosas. Nesu gerai kamuolį perduodantis žaidėjas, o Nickas tai daro puikiai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų