Pergalę po pratęsimo iškovojo Los Andželo „Lakers“ (7-5) krepšininkai.

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 120:117 (28:25, 27:32, 27:29, 30:26, 8:5) palaužė Majamio „Heat“ (7-4) ekipą.

Per visas rungtynes pirmaujanti komanda keitėsi net 31 kartą ir nei vienas klubas neturėjo dviženklio pranašumo.

Šeimininkus į priekį vedė Malikas Monkas, kuris įmetė 27 taškus.

Trigubą dublį atliko Russellas Westbrookas, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų.

Antrą kartą iš eilės po pratęsimo laimėjusi „Lakers“ komanda žaidė be LeBrono Jameso.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę R.Westbrookas dukart išvedė „Lakers“ į priekį, bet „Heat“ abu sykius rezultatą lygino.

Likus žaisti 23 sekundėms P.J.Tuckeris dėjimu atstatė pusiausvyrą ir lemiamoje atakoje R.Westbrooko bei Anthony Daviso bandymai pelnyti taškus buvo nesėkmingi.

„Lakers“ pratęsime pabėgo į priekį po spurto 7-0. Likus keturioms sekundėms Tyleris Herro galėjo lyginti rezultatą, bet buvo netikslus ir pergalę šventė šeimininkai.

„Heat“ ekipai Bamas Adebayo surinko 28 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Tačiau komanda prarado Jimmy Butlerį, kuris dėl čiurnos traumos sužaidė 12 minučių.

„Heat“: Bamas Adebayo 28 (10 atk. kam.), Tyleris Herro 27, Kyle’as Lowry 18, Duncanas Robinsonas 12, P.J.Tuckeris 10 (13 atk. kam.).

„Lakers“: Malikas Monkas 27, Russellas Westbrookas 25 (12 atk. kam., 14 rez. perd.), Anthony Davisas 24 (13 atk. kam.), Avery Bradley 17, Carmelo Anthony ir Wayne’as Ellingtonas po 12.