Jonas Valančiūnas su Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-11) komanda patyrė eilinę nesėkmę NBA.

Lietuvio klubas namuose 100:108 (29:28, 19:28, 23:29, 29:23) nusileido Oklahomos „Thunder“ (4-8) krepšininkams.

J.Valančiūnas per 39 minutes pelnė 25 taškus (8/17 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 15, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Oklahomos ekipą į priekį vedė jaunieji talentai Luguentzas Dortas ir Shai Gilgeous-Alexanderis, kurie atitinkamai pelnė 27 ir 24 taškus.

Šeimininkai žaidė be Brandono Ingramo ir ZIono Williamsono. Jie pralaimėjo aštuntą kartą iš eilės.

„Thunder“ kontroliavo situaciją paskutiniame kėlinyje, kuriame vienu metu pirmavo 21 taško persvara.

„Pelicans“ mačo pabaigoje buvo atkūrusi intrigą, kai priartėjo iki penkių taškų, bet „Thunder“ dar labiau priartėti neleido.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 33 (10 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 25 (15 atk. kam.), Devonte Grahamas 18.

„Thunder“: Luguentzas Dortas 27, Shai Gilgeous-Alexanderis 24, Darius Bazley 14, Mike’as Muscala 12.