6

Didelio susidomėjimo sulaukęs socialinis projektas „BEKO-LKL krepšinio diena mokykloje“ artėja finišo link. Ketvirtadienio popietę projekto organizatoriai kartu su „Lietuvos ryto“ komanda aplankė Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinę mokyklą.

Drąsiausi ir daugiausiai entuziazmo turintys moksleiviai su dideliu noru dalyvavo tradiciniuose konkursuose, kuriuose turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias ir gauti dovanų iš „Lietuvos ryto“ krepšininkų rankų.

Vienas populiariausių ir aktyviausių šventės dalyvių Kšištofas Lavrinovičius po renginio teigė, kad visada malonu dalyvauti tokiuose renginiuose, kur vyrauja gera nuotaika.

„Malonu kiekvieną kartą kai žmogus džiaugiasi ir atpažįsta. Smagu padaryti vaikams tokią šventę ir suteikti tiek džiaugsmo. Pats atsimenu iš mokyklos laikų kaip būdavo smagu, kai mokyklą aplankydavo žinomas žmogus – tokios šventės praskaidrina visą dieną“, – pasakojo K. Lavrinovičius.

Vyriausiasis komandos treneris Marcelo Nicola mano, jog tokie renginiai yra tiesiog fantastiški, nes galima stebėti kaip vaikams smagu bendrauti su krepšininkais tokioje pozityvioje aplinkoje.

REKLAMA

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. LKL krepšinio diena mokykloje“ gera nuotaika užbūrė Vilniaus moksleivius

„Vaikai yra laimingi turėdami tokią galimybę iš arčiau susipažinti ir pabendrauti su savo miesto krepšininkais – tai nuostabiai praleistas laikas. Tikimės, kad po tokio renginio matysime daugiau jaunų sirgalių arenoje“, – vylėsi vilniečių strategas.

„Lietuvos ryto“ gynėjas Žygimantas Janavičius džiaugiasi, jo po pusfinalio serijos su „Šiauliais“ galėjo puikiai praleisti laiką su jaunaisiais sirgaliais, papokštauti ir užsiimti įdomia veikla.

„Mums viskas labai patiko, manau, vaikai irgi liko patenkinti. Buvo tekę ir pernai dalyvauti tokioje akcijoje, bet šiemet viskas buvo labiau organizuota, daugiau įvairios veiklos. Manau, mes sugebėjome duoti kažką vaikams ir juos pralinksminti.“

Žygimanto Augusto mokyklos mokiniai įrodė, kad mokyklos krepšinio rinktinė nėra silpnas priešininkas – vaikinams pavyko laimėti rungtynes prieš „Lietuvos ryto“ komandą po atkaklios kovos, vieno taško skirtumu.

„Tai yra didelis džiaugsmas žaisti prieš tokią komandą, net nesitikėjau, kad taip pavyks. Labai patinka profesionalūs krepšininkai, norėtųsi taip žaisti kiekvieną dieną. Mūsų mokykloje krepšinis yra populiarus, mes turime daug įvairių pasiekimų ir titulų – galbūt dėl to šiandien ir pasisekė“, – sakė moksleivis Lukas.

Projekto finišo tiesiojoje organizatoriai pas moksleivius lankysis kartu su „Neptūno“ ir „Žalgirio“ krepšininkais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų