„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje po atkaklios kovos 2:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Jordano Ayew 16-ąją minutę smūgiuotas kamuolys tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Gary Cahillo 24-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino tik vartų konstrukciją.

Jamesas Tomkinsas 43-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.

Sadio Mane 49-ąją minutę susistabdęs kamuolį atliko puikų smūgį ir nuginklavęs vartininką išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Wilfriedas Zaha 82-ąją minutę puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Roberto Firmino 85-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė svečiams pergalę 2:1.