„Liverpool“ duobė tik gilyn: pralaimėtas ir miesto derbis

Čempiono titulą ginantis „Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje namuose 0:2 turėjo pripažinti „Everton“ futbolininkų pranašumą.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Richarlisonas jau 3-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Everton“ į priekį 1:0.

Jordanas Hendersonas 20-ąją minutę atliko smūgį vienu lietimu, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Jordanas Pickfordas.

Richarlisonas 48-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Mohamedas Salah 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Gylfi Sigurdssonas 83-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.