UEFA Tautų lygos C grupėje, kur rungtyniauja Lietuva, pirmadienį sužaistas kitas susitikimas, kuriame pergalę 2:1 kovoje prieš Kazachstaną šventė Baltarusija.

Rinktinės pirmąjį kėlinį užbaigė be įvarčių, o iš karto po pertraukos apsikeitė tiksliais smūgiais. Iš pradžių įvartį pelnė baltarusių gynėjas Maksimas Bordačiovas, kuris pasižymėjo 53-ąją minutę, o netrukus rezultatą išlygino Kazachstano puolėjas Abatas Aimbetovas, įmušęs įvartį 62-ąją minutę.

Kai jau atrodė, kad abi komandos pasidalins po tašką, nedovanotiną klaidą padarė Kazachstano žaidėjai. 86-ąją minutę Gafuržanas Sujumbajevas iš užribio išmetė kamuolį savo vartininko link, tačiau šis nesuskubo prie jo, tad Vitalijus Lisakovičius pasinaudojęs tokia dovana likęs vienas prieš vartininką apsivarė jį ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Ši Baltarusijos pergalė reiškia, kad kol kas jie, Kazachstanas ir Albanija C grupėje turi po tris taškus. Lietuva lieka su nuliu, bet jau netrukus galės juos iškovoti, kai Albanijoje susitiks su šeimininkais.