Portugalijos rinktinė UEFA Tautų Lygos A diviziono rungtynėse 4:1 sutriuškino Kroatijos futbolininkus.

Joao Cancelo pirmojo kėlinio pabaigoje suklaidinęs net keletą gynėjų pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Portugaliją į priekį 1:0. Diogo Jota 58-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Joao Felixas puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Bruno Petkovičius susitikimo pabaigoje tiksliu smūgiu sušvelnino rezultatą 1:3.

Andre Silva per pridėtą rungtynių laiką nuginklavo vartininką, o Portugalija iškovojo užtikrintą pergalę 4:1.

Tuo tarpu Belgijos rinktinė užtikrintai 2:0 susitvarkė su Danija.

Jasonas Denayeras puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Belgiją į priekį 1:0. Romelu Lukaku 75-ąją minutę smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas. Driesas Mertensas nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino belgų pranašumą 2:0.

Prancūzijos rinktinė minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Švedijos futbolininkus. Kylianas Mbappe pirmojo kėlinio pabaigoje pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė Prancūzijos rinktinę į priekį 1:0.