Lietuvos salės futbolo čempionas Kauno „FK Vytis“ oficialiai pakeitė pavadinimą ir tapo Kauno „Žalgiriu“. Nauju pavadinimu ir aprangomis stipriausia šalies komanda Lietuvos salės futbolo pirmenybėse startuos jau šeštadienį, kai susitiks su Futbolo akademija „Šiauliai“.

Kauno „Žalgirio“ ir „FK Vyčio“ bendradarbiavimas prasidėjo praėjusių metų spalį, kai klubų atstovai pasirašė sutartį ir 2013-aisiais įkurtas Kauno salės futbolo klubas tapo žaliai baltų šeimos dalimi.

Tiesa, iki šiol pavadinimo komanda pakeisti negalėjo, kadangi dėl UEFA reikalavimų ekipa Futsal Čempionų lygoje turėjo dalyvauti tokiu pavadinimu, kokiu laimėjo šalies pirmenybes. Kauniečiai šiemet antrą kartą klubo istorijoje pateko tarp 16 geriausių Europos komandų.

Iškritus iš tarptautinio turnyro, klubo vadovas Darius Gurskis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) nepaprastųjų atvejų komitetui pateikė prašymą, kad „FK Vyčio“ pavadinimas būtų pakeistas į „Žalgirį“. Posėdžio metu prašymas buvo patenkintas jau ketvirtadienį.

Ukrainiečio Kirilo Krasii vadovaujama komanda Lietuvos čempionate šiuo metu žengia be pralaimėjimų – per 15 rungtynių kauniečiai iškovojo 14 pergalių ir kartą sužaidė lygiosiomis. Ekipa šiuo metu dalinasi 1-2 vietomis su Jonavos „Vikingais“, tačiau turi dvejas rungtynes rezerve. Iki reguliariojo sezono pabaigos liko sužaisti vos tris susitikimus.

„Sujungę „Žalgirio“ organizacijos jėgą ir „FK Vyčio“ pasiekimus salės futbole esame pasirengę siekti dar didesnių dalykų. Visas klubas turi puikią piramidę, o mes šį naują etapą pasitinkame su tikslu jungti dar aukštesnę pavarą. Lietuvoje vyks Pasaulio salės futbolo čempionatas, tad visų šių įvykių fone norime savo vardą padaryti dar labiau žinomą visoje Europoje“, – teigė 13 poziciją UEFA klubų reitinge užimančios komandos vadovas.