0

„Lietuvos rytas“ pratęsė pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje. Šeštadienį vilniečiai namuose 94:73 sutriuškino Pasvalio ekipą.

Rungtynes Aleksandro Petrovičiaus treniruojama komanda pradėjo tokia sudėtimi: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas.

Susitikimo pradžioje kova vyko taškas į tašką (6:6). Svečių įžaidėjas Rolandas Alijevas pelnė dar vieną dvitaškį ir pasvaliečiai susikrovė 5 taškų persvarą (11:16, 5 min.).

Paskutinę kėlinio sekundę Renaldas Seibutis pataikė fantastišką metimą ir sumažino skirtumą iki trijų taškų (22:25).

Buvęs „Lietuvos ryto“ puolėjas Artūras Jomantas realizavo abu baudos metimus ir „Pieno žvaigždės“ toliau pirmavo (27:34, 13 min.).

R.Seibutis dar kartą įveikė svečių gynybą ir privertė Rimantą Grigą prašyti minutės pertraukėlės (33:36, 17 min.).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai spurtavo ir išlygino rezultatą (45:45, 23 min.). R.Seibutis ir Z.Dowdellas smeigė po tritaškį (59:53, 27 min.), pasvaliečių puolimą bandė gaivinti A.Jomantas. Prieš lemiamą ketvirtį „Lietuvos rytas“ pirmavo 67:60.

Įsibėgėję vilniečiai neleido varžovams sugrąžinti intrigos - 81:66 (37 min.). Po J.Palacioso dėjimo rungtynių likimas buvo galutinai nulemtas (86:69). Galutinis rezultatas - 94:73.