“LKL jau jo pareiškimus įvertino – nubaudė jį“, - sakė Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vladas Garastas spaudos konferencijoje, paklaustas apie tai, ką mano apie Kauno „Žalgirio“ savininko Vladimiro Romanovo pasisakymus apie LKL tvyrančią betvarkę.

Tuo tarpu „Lietuvos rytas“, iškraipęs legendinio Lietuvos krepšinio trenerio žodžius, parašė: „Blogai vertinu. LKL jau įvertino tuos pareiškimus. Kaip galima vertinti kitaip?“.

Kad LKF prezidento žodžiai spaudoje būna iškraipomi pastebėjo ir federacijos atstovas spaudai Dalius Matvejevas. „Yra pasitaikę tokių situacijų. Dažniau pasitaiko įvairios interpretacijos, kurios nėra teisingos, - sakė atstovas spaudai. - Dažnai jo žodžiai paimami iš konteksto ir panaudojami savam tikslui, kalba yra priderinama prie to, kas turi būti pasakyta“.

V. Garastas dažnai įdomiai pasisako, bet, pasak D.Matvejevo, tai daro tikrai nepiktybiškai. „Jis kalba labai paprastai, neformaliai. Taip, kaip žmonės bendrauja kiekvieną dieną“.


Rašyti komentarą...
G
GEDA
2011-05-12 20:05:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo... Nedaro garbes tokie dalykai LR,pastebejau ir as kai lietuvos rytas raso is pasaulio ivykiu ka nors ir panaudoja zymu pasaulini laikrasti kaip resursa tai nemazai dalylku prideda nuo saves kad idomiau zmogui skaityti butu:DD bet yra ir tokiu kurie skaito pasauline spauda ir mato tuos visus makaronus kabinamus...
Atsakyti
0

R
Ramas
2011-05-12 21:27:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su tais "juodašikniais" irgi netiesa?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų