Lietuvos plaukikė įsivėlė į konfliktą su rinktinės trenere: kojas išvadino storomis

Lietuvos plaukimo padangę po Pietų Korėjoje prabėgusio pasaulio čempionato temdo vidinių nesutarimų debesys. Plaukikė Ugnė Mažutaitytė viešoje erdvėje prabilo apie konfliktą su rinktinės trenere Ina Paipeliene, tuo tarpu federacija pradėjo grasinti teismais žiniasklaidai, kuri išplatino viešą sportininkės įrašą „Facebook“ paskyroje.

Pasak U.Mažutaitytės, konfliktas kilo, kai I.Paipelienė daugelio žmonių akivaizdoje pasakė, jog sportininkės „leškos“ yra storos.

„Atėjo laikas, kuomet nebegaliu tylėti, ir kaip sportininkė atstovaujanti visas moteris sporto pasaulyje, jaučiu pareigą prabilti viena svarbia tema.

Dieną prieš startą pasaulio čempionate, sulaukiau itin žeminančios replikos. Lietuvos plaukimo federacijos vyriausioji trenerė Ina Paipelienė priešais mano komandą, draugus bei personalą, garsiai pakomentavo apie mano išvaizdą, pavadindama mano „leškas“ storomis.

Tai buvo neprofesionalu ir žema, komentuoti apie mano išvaizdą DIENĄ PRIEŠ mano svarbiausią gyvenimo startą. Apskritai, laidyti bet kokius komentarus apie žmogaus kūną prieš kitus, yra NEPRIIMTINA. Kitą dieną po mano 200 m nugara starto sulaukiau trenerės atsiprašymo“, – viešai rašė U.Mažutaitytė.

Sportininkė pridėjo, kad gavo daugybę palaikymo žinučių iš merginų, kurios per savo karjerą taip pat kentė užgauliojimus dėl svorio.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų