Lietuvos moterų rankinio čempionate sužaistos 4 turo rungtynės. Pergalių seriją pratęsė lygoje pirmaujančios Vilniaus „Eglė“ ir Kauno raj. „Cascada-HC Garliava SM“ komandos.

„Eglės“ rankininkės svečiuose 45:18 (18:5) sutriuškino „Molėtų“ ekipą. Nugalėtojoms Beatričė Ruseckaitė pelnė 8 įvarčius, po 7 įvarčius prie pergalės pridėjo Rita Rakauskienė ir Augustė Žilinskaitė. „Molėtų“ komandai po 5 įvarčius surinko Goda Matelytė ir Ernesta Samarskytė.

„Garliavos“ rankininkės svečiuose 36:23 (20:10) nugalėjo čempiono titulą ginantį Kauno „Žalgirį“. Mantė Voskresenskaja nugalėtojoms pelnė 9 įvarčius, 8 – Martyna Ustilaitė, po 5 – Kamilė Bušaitė ir Martyna Vaitkutė. „Žalgirio“ gretose rezultatyviausia buvo Samanta Dunkulytė, pelniusi 9 įvarčius, po 4 įvarčius įmetė Austėja Narauskaitė ir Agnė Gudlinkytė.

Trečią vietą užimantis Vilniaus SM „Sostinės tauras“ išvykoje 33:25 (19:10) pranoko Klaipėdos „Viesulo SC-Dragūno“ komandą. Rezultatyviausiai „Sostinės tauro“ gretose žaidė 9 įvarčius pelniusi Dominyka Andronik, Gabija Pilikauskaitė įmetė 8-is, Singrida Kulikovaitė – 7 įvarčius. Uostamiesčio komandoje po 7 įvarčius pelnė Samanta Klovaitė ir Aušra Stroputė.

Lietuvos čempionato lyderių poziciją dalijasi taškų per keturis turus dar nepraradusios „Eglės“ ir „Garliavos“ komandos. Lyderės turi po 8 taškus. Trečioje pozicijoje esantis „Sostinės tauras“ turi 6 taškus, ketvirtoje – „Žalgiris“ su 4 taškais. „Viesulo SC-Dragūno“ ir „Molėtų“ komandos bei Lietuvos jaunių rinktinė taškų dar neiškovojo.

Kitas Lietuvos čempionato turas vyks lapkričio 26 d. Sostinėje susitiks lyderės „Eglė“ ir „Garliava“, uostamiestyje „Viesulo SC-Dragūnas“ priims „Molėtus“, o čempionės „Žalgirio“ rankininkės svečiuose žais su „Sostinės tauro“ ekipa.