Lietuvos moterų akmenslydžio rinktinė – Europos čempionato C diviziono čempionė

Lietuvos moterų akmenslydžio rinktinė triumfavo Šveicarijoje vykusiame Europos čempionato C diviziono turnyre ir pelnė teisę žaistis aukštesnėje grupėje.

Finale penktadienį lietuvių laukė Slovėnijos akmenslydininkės. Lemiamoje kovoje dėl aukso mūsiškės laimėjo pirmą kėlinuką 3:0.

Nors varžovės vėliau atsakė 2 taškais, bet po penktojo kėlinuko lietuvių pranašumas jau siekė 4 taškus (6:2). Vėliau slovėnės atsakė tik vienu taškus ir susitikimas baigėsi po septynių kėlinukų rezultatu 6:3.

Po ilgos pandeminės pertraukos į tarptautines varžybas sugrįžusios lietuvės penktadienį paskutinėse grupės rungtynėse 8:6 nugalėjo slovėnes ir 6:4 pranoko austres.

Revanšas austrėms už nesėkmę pirmajame rate leido Lietuvos rinktinei užimti pirmąją vietą ir iškart patekti į finalą.

Lietuvos rinktinei atstovavo kapitonė Virginija Paulauskaitė, Olga Dvojeglazova, Dovilė Aukštuolytė ir Rūta Blažienė.

„Jaučiamės puikiai. Mūsų komanda sužaidė labai gerai. Iš tiesų, nors ir turėjome trumpą pasiruošimą, per jį pavyko puikiai pasiruošti. Sunkiausios rungtynės buvo su austrėmis dėl pirmosios vietos grupėje ir patekimo į finalą. Buvo gana sunki kova ir ją laimėjusius, jau pasiekėme savo tikslą ir pasidarė ramiau. Finale jau buvo kiek lengviau“, – kalbėjo V. Paulauskaitė.

Kelialapiai į Europos čempionato B divizioną taip pat atiteko Slovėnijos ir Austrijos komandoms.

„Varžybas stebėjo mūsų buvęs treneris iš Šveicarijos. Jis stebėjo mūsų visas rungtynes ir patvirtino, kad mes galim ne tik kovoti B divizione, bet ir labai puikiai jame pasirodyti“, - pabrėžė Lietuvos rinktinės kapitonė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų