REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje penktadienį įvykusiame asociacijos „Hockey Lietuva“ visuotiniame narių susirinkime 22 balsavimo teisę turintys nariai pirmu bandymu naujos valdžios neišrinko, tačiau išrinko ją antruoju itin įdomiai susiklosčiusiu bandymu.

Vilniuje penktadienį įvykusiame asociacijos „Hockey Lietuva“ visuotiniame narių susirinkime 22 balsavimo teisę turintys nariai pirmu bandymu naujos valdžios neišrinko, tačiau išrinko ją antruoju itin įdomiai susiklosčiusiu bandymu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po tarybos rinkimų, į kurios 9 vietas iškelta 16 kandidatų, balsavimo paaiškėjo, jog iškart atkrito 4 mažiausiai balsų surinkę kandidatai. 6 pateko į tarybą iškart, surinkę daugiau nei po 11 balsų. Likę 6 kandidatai surinko po 11 balsų ir jie turėjo varžytis dėl likusių trijų vietų taryboje. Tačiau nelaukdami tolimesnio balsavimo, savo kandidatūras iš tarybos atsiėmė Mindaugas Marcinkevičius, perbalsavimo nelaukė ir savo kandidatūrą atsiėmė Vaidas Budrauskas.

REKLAMA

Iškart po jų kandidatūras atsiėmė Olegas Tarasovas, Andrejus Silinas, Artūras Blažinskas, Gintaras Šabūnas. Netrukus po audringų kilusių diskusijų kandidatūrą atsiėmė ir Linas Paražinskas. Po tokių viražų už brūkšnio likę Remigijus Valickas, Vaclovas Gedvilas, Ramūnas Baltrūnas automatiškai pateko į tarybą, tačiau ir šie trys kandidatai nesutiko dirbti naujoje taryboje.

REKLAMA
REKLAMA

Tada naujai išrinktoje taryboje atsisakė likti ir kandidatūras atsiėmė automatiškai į ją patekę Karolis Kubilius, Šarūnas Kuliešius. Naujai išrinkti Valdas Škadauskas, Petras Nausėda, Dalia Katulienė ir Eduardas Pavliukovas liko naujojoje taryboje, tačiau pagal įstatus keturi iš devynių dirbti taryboje negali, nes nesusidarė kvorumas. Susirinkime kilo audringos diskusijos ir šachmatų terminais tariant „patinę“ situaciją imta spręsti kitu būdu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

M.Marcinkevičius pasiūlė sudaryti sąrašą Valdui Škadauskui, kuris surinko daugiausiai balsų iš neatsiėmusių kandidatūros asmenų ir sudarė savo sąrašą pats. V.Škadausko sudarytame sąraše buvo M.Marcinkevičiaus, V.Budrausko, Š.Kuliešiaus, P.Nausėdos, O.Tarasovo, K.Kubiliaus, D.Katulienės, R.Valicko, V.Gedvilo kandidatūros. M.Marcinkevičius pristatė savo sąrašą: V.Budrauskas, R.Valickas, V.Gedvilas, P.Nausėda, M.Marcinkevičius, A.Silinas, G.Šabūnas, Š.Kuliešius, O.Tarasovas.

REKLAMA

Pirmajame sąraše nesutiko būti 5 pasiūlyti kandidatai, o sąrašą sudaręs V.Škadauskas naujų kandidatų nesiūlė. Po vėl kilusių audringų diskusijų buvo pasiūlyta nebesiūlyti naujų sprendimų ir susirinkimas penkiais susilaikiusiais balsais ir 17 balsų už išrinko naują tarybą, kurioje du nauji naria lyginant su senąja taryba: P.Nausėda ir Š.Kuliešius.

REKLAMA

Po neįtikėtinai susiklosčiusių rinkimų atėjo eilė prezidento rinkimams. Juose buvo pasiūlyti du kandidatai: Dainius Zubrus ir P.Nausėda. Pastarasis po dviejų kadencijų pristatė savo darbus ir nubrėžė būsimas savo veiklos gaires.

D.Zubrus trumpoje kalboje pabrėžė, jog laikas imtis naujų veiklų ir palikti susikurtą komforto zoną. Susirinkime dalyvavęs kitas NHL žaidęs lietuvis Darius Kasparaitis palaikė D.Zubraus kandidatūrą, pabrėžęs, jog ir P.Nausėda geras kandidatas. Pastarasis nusprendė atsiimti savo kandidatūrą. Prezidentu vienbalsiai išrinktas D.Zubrus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Iki šių rimtiems pamąstymams peno davusių rinkimų buvo priimti kiti svarbūs šalies ledo ritulio sprendimai. Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) reikalavimu asociacija balsavo dėl darbo asociacijoje apribojimo. KKSD visoms šalies federacijoms išsiuntė nurodymą, kad federacijos pačios nuspręstų, kiek kadencijų nepertraukiamai federacijoje gali dirbti išrinkti asmenys.

REKLAMA

Penkiais balsais prieš, 2 - susilaikius, 15 balsavus už nuspręsta, kad asociacijoje „Hockey Lietuva“ tiek tarybos nariai, tiek prezidentas ilgiausiai be pertraukos galės dirbti 2 kadencijas. Susirinkime ne kartą buvo grįžta prie sėkmingo pasaulio čempionato Kaune, šių metų balandį Kauno „Žalgirio“ arenoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų