Salaspilyje praėjusį savaitgalį surengtas atvirasis NAC Latvijos kultūrizmo ir fitneso čempionatas, kuriame medalius skynė ir Lietuvos sportininkai.

„Miss figūros“ kategorijoje geriausia buvo Leta Dagilytė. Algimantas Dambrauskas triumfavo veteranų (per 60 metų) kultūrizmo kategorijoje. „Miss Bikini figūros“ naujokių kategorijoje nugalėjo Živilė Didziulevičiūtė, o trečia buvo Justina Sadauskienė.

Du sidabro medalius laimėjo Remigijus Čiplys. Jis buvo antras vyrų „Classic Pysique“ ir veteranų (per 40 metų) kultūrizmo kategorijose. Taip pat sidabrą mišrių porų įskaitoje pelnė Neringa Zlatkienė ir Sandras Zlatkus.

Bronzą pridėjo Arminas Šembelis, užėmęs trečią vietą jaunimo kultūrizmo kategorijoje. Taip pat jis buvo 5-as vyrų „Physique“ kategorijoje.

Jaunimo kultūrizmo varžybose Ąžuolas Minkevičius užėmė 5-ą vietą, o Andrius Juška – 6-ą.

Vaida Budrienė „Miss Bikini figūros“ kategorijoje liko 4-a, o Andrius Vitkauskas kultūrizmo „Class 2“ kategorijoje – 5-as.

Jau šį savaitgalį Alytuje vyks NAC Lietuvos čempionatas.