Lietuvos kanojininkai triumfavo varžybose Vengrijoje

Segede (Vengrija) baigėsi olimpinių vilčių baidarių ir kanojų irklavimo varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė lietuviai Artūras Golovač ir Ignas Serafinas.

Jaunių (iki 17 metų) dviviečių kanojų 1000 m rungties finale lietuviai lyderiavo nuo starto iki finišo, distanciją įveikė per 3 min. 49.39 sek. ir laimėjo auksą. Paskutiniuose metruose lietuvius sparčiai vijosi vengrai Laszlo Pappas ir Markas Csanki. Jie 250 m turėjo beveik 3 sek. deficitą, tačiau finiše vengrus nuo lietuvių beskyrė 0.29 sek. (3:49.69).

Bronzą A.Golovač ir I.Serafinas pelnė perpus trumpesniame – 500 m – nuotolyje (1:50.25). Šį kartą nugalėjo ukrainiečiai Tarasas Kuzykas ir Jurijus Šutiakas (1:48.86). Antri buvo L.Pappas ir M.Csanki (1:50.21).

A.Golovač ketvirtą vietą užėmė vienviečių kanojų 1000 m rungtyje. Ketvirti taip pat finišavo Domas Bareika (U15, vienvietė baidarė, 200 m) bei Lukas Gudijus su Mantu Skarulskiu (U15-16, dvivietė kanoja, 500 m). Kiti lietuviai užėmė žemesnes pozicijas.