Kanadoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybų 500 m distancijoje dviviečių kanojų antrajame pusfinalyje penktadienį Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvos irkluotojai nuotolį įveikė per 1 min. 48,571 sek. ir nusileido tik Vokietijos atstovams.

Atrankos plaukime R. Labuckas ir T. Gadeikis buvo treti.

Šiose varžybose dalyvavo 20 įgulų.

Vienviečių kanojų trečiajame pusfinalyje Jevgenijus Šuklinas užėmė trečiąją vietą (2 min. 1,914 sek.) ir taip pat pateko į finalą.

Vienviečių baidarių antrajame pusfinalyje Egidijus Balčiūnas finišavo ketvirtas (1.48,089), o dviviečių baidarių trečiajame pusfinalio plaukime Rokas Malinauskas ir Andrejus Olijnikas užėmė penktąją vietą (1.37,118). Jie tęs kovą B finale (10-18 vietos).

1000 m distancijos pusfinalio plaukime J. Šuklinas užėmė ketvirtąją vietą ir taip pat plauks B finale.

Baidarininkai Ričardas Nekriošius (vienvietė) bei R. Malinauskas su A. Olijniku 1000 m distancijos pusfinalio plaukimuose liko septinti ir tęs kovą C finaluose (19-27 vietos).