Be pralaimėjimų Italijos taurės turnyre žengia Trevizo „Nutribullet“ (4/0) klubas su Tomu Dimša.

Lietuvio ekipa šį kartą 81:74 (19:20, 18:15, 21:19, 23:20) pranoko Neapolio „Basket“ (1/2) komandą, kurios gretose rungtyniauja Arnas Velička.

21 minutę ant parketo praleidęs T.Dimša įmetė 11 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, padarė 6 klaidas, sykį prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Savo ruožtu A.Velička per 32 minutes pasižymėjo 12 taškų (2/6 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), 7 atkovotais, 2 perimtais kamuoliais, 6 rezultatyviais perdavimais, 7 išprovokuotomis pražangomis, 3 klaidomis, asmenine pražanga ir 23 naudingumo balais.

Nugalėtojams po 14 taškų pelnė Henry Simsas (11 atk. kam.) ir Giordano Bortolani. Pralaimėjusiems 17 įmetė Markisas McDuffie.