Vilniuje vykstančiame FIBA atrankos lango burbule į 2022 m. Europos čempionatą antrą pergalę C grupėje iškovojo Danija (2/2).

Gabrielio Lundbergo vedami danai 91:90 (29:21, 22:27, 19:23, 21:19) palaužė Čekiją (1-3).

Likus 42 sek. Danija dar pirmavo 91:85, bet po nesportinės pražangos čekai vienos atakos metu surinko 5 taškus ir atkūrė intrigą.

Po minutės pertraukėlės danai neužpuolė, o pergalę Čekijai išplėšti galėjęs Martino Peterkos tritaškis skriejo pro šalį.

Penktadienį 28 taškus lietuviams atseikėjęs G. Lundbergas šį kartą siautėjo dar stipriau – į čekų krepšį sukratė 38 taškus (9/16 dvit., 2/7 trit., 7/9 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pridėjo Jonas Zohore. Čekams M. Peterka surinko 24 taškus (4/10 trit.).

Čekija pirmose rungtynėse 62:90 neturėjo vilčių prieš Belgiją.