Madrido „Real“ Kaune vykstančiame Eurolygos finalo ketverte 78:66 (18:18, 18:24, 22:13, 20:11) nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barceloną“. Sekmadienį dėl prestižinio Senojo žemyno trofėjaus „karališkasis“ klubas kovos su Pirėjo „Olympiacos“.

Ypač nuviliančiai atrodė pagrindinė katalonų žvaigždė Nikola Mirotičius – jis pelnė tik 3 taškus ir mačą baigė su -2 naudingumo balais.

Tai ne pirmasis kartas, kai aukštaūgis tiesiog dingsta atėjus svarbiausioms kovoms.

Favoritų etiketės slegiama  „Barcelona“ pataikė vos 4 baudos metimus iš 11, o tai yra tik 36 proc. taiklumas.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 18:18, o po antrojo Š. Jasikevičiaus klubas pirmavo 42:36.

Vaizdas pradėjo keistis po didžiosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį „Real“ laimėjo 9 taškais ir prieš lemiamą atkarpą jau pirmavo 58:55.

Ketvirtajame kėlinyje ilgą laiką rezultatas buvo lygus, tačiau tuomet prabilo „Real“ veteranas Sergio Rodriguezas, kuris pelnė 9 taškus iš eilės.

Mario Hezonja likus mažiau nei minutei padidino skirtumą iki 10 taškų ir panaikino bet kokią intrigą.

Antrąją mačo pusę Chuso Mateo auklėtiniai laimėjo net 44:24.

Įdomu tai, kad pirmajame kėlinyje visus 18 taškų Barselonos vyrai surinko tritaškiais metimais – iš viso per pirmąsias 10 min. jie pataikė 6 tolimus meitmus iš 10.

Antrajame kėlinyje pirmuosius dvitaškius katalonams pelnė Rokas Jokubaitis. Pakiliai žaidęs lietuvis netrukus tėškėsi ant parketo, o po šio epizodo jam nuskilo du priekiniai dantys.

Š. Jasikevičiaus „Barcelona“ sekmadienį dėl trečiosios vietos kovos su Donato Motiejūno atstovaujamu „Monaco“ klubu.

Š. Jasikevičius trečiąjį sezoną su Katalonijos klubu pasiekė Eurolygos ketvertą, tačiau vėl liks be trofėjus.

Prieš du metus Barselonos ekipą finale nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“, o pernai pusfinalyje pralaimėjo tam pačiam „Real“ klubui.

„Real“: Walteris Tavaresas 20 (15 atk. kam.), Mario Hezonja 14 (9 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 12, Nigelas Williamsas-Gossas 10.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16 (4/8 trit.), Nicolasas Laprovittola 12 (4/11 trit.), Kyle’as Kuričius 11, Tomašas Satoransky 7 (11 atk. kam.)

tv3.lt

Perekūpams nepavyko perparduoti pabrangiai bilietų.
tą senį Mirotičių varyt velniop,juk jis per svarbiausias varžybas tuščias visada