Pralaimėjimą Vieningosios lygos varžybose patyrė Kazio Maksvyčio vadovaujamas Permės „Parma“ (10/13) klubas, namuose 93:100 (28:20, 20:26, 25:19, 20:35) nusileidęs turnyrinės lentelės kaimynams Saratovo „Avtodor“ (9/14).

Nors „Parma“ pirmavo nuo pat antrojo ketvirčio pabaigos, o jos persvara buvo išaugusi iki 17 taškų (70:53), tačiau iki mačo pabaigos likus žaisti 4 minutes „Avtodor“ išlygino rezultatą – 83:83.

Likus žaisti pusantros minutės „Avtodor“ tritaškiu į priekį išvedė Gianas Clavellas (93:90), tačiau tolimu metimu atsakė ir Adas Juškevičius – 93:93. G.Clavellas į tai vėl atsakė trijų taškų vertės metimu (96:93), po nesėkmingos „Parma“ atakos Nate’as Masonas įtvirtino svečių persvarą (98:93), o pergalę „Avtodor“ šventė 100:93.

Vis tik šis pralaimėjimas Permės ekipai situacijos nesugadino ir ji pirmą kartą klubo istorijoje užsitikrino vietą tarp 8 stipriausių lygos komandų.

Pirmąjį tarpusavio mačą prieš „Avtodor“ K.Maksvyčio auklėtiniai buvo laimėję 93:70, o Saratovo ekipa pagal pergales jau gali tik susilyginti su „Parma“ klubu.

Jau dabar yra aišku, kad ketvirtfinalyje „Parma“ susitiks su Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa, kuri yra užsitikrinusi pirmąją vietą reguliariajame sezone.

A.Juškevičius per 29 minutes pelnė 21 tašką (0/3 dvit., 6/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, 5 sykius suklydo, prasižengė 4 kartus ir surinko 17 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas per 27 minutes įmetė 20 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 7/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, po sykį suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 21 naudingumo balą.

Permės klubui Borisas Savovičius surinko 12 taškų (5 atk. kam.), Lorenzo Williamsas pridėjo 10 (8 rez. per.).

Saratovo ekipai G.Clavellas įmetė 28 taškus (4/6 trit.), Markelas Starksas, N.Masonas (8 rez. per.) ir Dušanas Rističius pridėjo po 16, Željko Šakičius – 13 (5 atk. kam.).