Per specialią spaudos konferenciją Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vladas Garastas ir AB „Žemaitijos pienas“ rinkodaros vadovas Mindaugas Baltrušaitis pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią šios kompanijos gaminamas legendinis sūris „Džiugas“ tapo oficialiu LKF ir „EuroBasket 2011“ rėmėju.

„Malonu ir džiugu, kad krepšiniui padeda bendrovė iš Telšių, — sakė LKF prezidentas V. Garastas. — Labai svarbu, kad šiais metais kuo geresnes sąlygas pasirengti turėtų Lietuvos rinktinė ir puikiai surengtume Europos čempionatą. Sūris „Džiugas“ tikrai yra legendinis, sakyčiau, galbūt vienas geriausių Europoje.“

M. Baltrušaitis pasidžiaugė bendradarbiavimu su Lietuvos rinktine ir palinkėjo jai kuo didžiausios sėkmės.

„Legendinis sūris „Džiugas“ yra brandinamas net 4 metus, linkime ir mūsų krepšininkams brandžių, legendinių pergalių“, — sakė AB „Žemaitijos pienas“ rinkodaros vadovas.

Per spaudos konferenciją taip pat buvo pristatytas 2011 metų Lietuvos vyrų rinktinės kandidatų sąrašas. Nacionalinės komandos treneris Robertas Kuncaitis sakė išvakarėse labai ilgai svarstęs apie kandidatus su vyriausiuoju treneriu Kęstučiu Kemzūra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų