„Lyon“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 1:0 patiesė Paryžiaus „Saint – Germain“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Vitinha 4-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Kylianas Mbappe, kurio 9-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Alexandre‘ui Lacazette‘ui 39-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas nepakito.

Bradley Barcola 56-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Lyon“ ekipą į priekį 1:0.

Rayanas Cherki 66-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Ismaelis Gharbi 88-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Galiausiai teisėjas paskelbė minimalią „Lyon“ pergalę.