0
TV3

Šią naktį Argentina žaidė draugiškas rungtynes su Gvatemala. Lionelis Messi po ilgos pertraukos pradėjo rungtynes startinėje sudėtyje ir vedė savo šalį į pergalę rezultatu 4-0.

Po dvejų iš eilės lygiųjų, Argentinos rinktinės treneris Alejandro Sabella atliko nemažai pakeitimų. Viena iš jų buvo L.Messi grįžimas į startinę sudėtį. „Barcelona“ lyderis sužaidus jau apie dešimt minučių privertė Gvatemalos vartininką Ricardo Jerezą gelbėti savo vartus.

Visgi 15 minutę L.Messi pagaliau nuginklavo Gvatemalos vartininką. Po Ezequielio Lavezzi perdavimo puolėjas atliko nepriekaištingą smūgį į viršutinį vartų kampą. Gvatemala iki šio įvarčio dar bandė žaisti kaip lygus su lygiais, tačiau po šio įvarčio jie taip ir neatsigavo.

Savo pranašumą Argentina padidino pirmojo kėlinio pabaigoje. 35 mačo minutę po L.Messi perdavimo antrą savo šalies įvartį pelnė Augusto Fernandezas. Po penkių minučių Eliasas Vasquezas savo baudos aikštelėje prasižengė prieš L.Messi, kuris pats stojo mušti paskirto vienuolikos metrų baudinio ir jį nesunkiai realizavo.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui L.Messi pasiekė „hat-tricką“. „Barcelona“ puolėjas pasižymėjo po dar vieno E.Lavezzi perdavimo. Po šio įvarčio likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas. Argentina ramiai kontroliavo kamuolį ir šventė užtikrintą pergalę.

Po šių savo trijų įvarčių L.Messi pralenkė Diego Maradona rezultatyviausių Argentinos žaidėjų sąraše. Dabar L.Messi turi įmušęs 35 įvarčius ir su Hernanu Crespo dalinasi antrą-trečią vietas. Rezultatyviausias Argentinos žaidėjas yra Gabrielis Batistuta, kuris yra įmušęs 56 įvarčius.

Draugiškos rungtynės:

Gvatemala 0 – 4 Argentina 15‘ [0 – 1] Lionel Messi 35‘ [0 – 2] Augusto Matias Fernandez 40‘ [0 – 3] Lionel Messi (11 m) 48‘ [0 – 4] Lionel Messi

Moldova 2 – 1 Kirgizija 30‘ [1 – 0] Eugen Sidorenco 39‘Claude Koum Maka (Kirgizija) – raudona kortelė 59‘ [1 – 1] Vadym Kharchenko 79‘ [2 – 1] Eugen Sidorenco