Po apmaudžiai paskutinėmis minutėmis išleistos pergalės iš savo rankų mače su „Fulham“ vienuolike Londono „Chelsea“ vyriausiasis treneris Luizas Felipe Scolaris neslėpė nusivylimo ir apmaudo bei tikino, kad jo auklėtiniai tikrai nusipelnė pergalės.

„Mes turėjome šešias, septynias ar net aštuonias puikias progas įvarčiams įmušti, bet išnaudojome tik dvi. Tuo tarpu varžovai sukūrė tik dvi pavojingas situacijas prie mūsų vartų ir abi jas realizavo. Daug ilgiau kontroliavome kamuolį, bet dvi klaidos savo baudos aikštelėje ir lėmė tai, kad mes praradome tokius brangius taškus. Tai tiesiog neįtikėtina ir neteisinga.

Vis dėlto esame pakankamai geroje padėtyje ir mums reikia tik pradėti laimėti rungtynes, nieko daugiau“ – optimizmo nestokojo 60-ies metų amžiaus futbolo specialistas iš Brazilijos.

Priminsime, kad sekmadienį vykęs 20-ojo turo mačas tarp dviejų Londono ekipų – „Fulham“ ir „Chelsea“ – baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:0). „Fulham“ žaidėjai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 10 minutę baudos aikštelėje kilusia sumaištimi pasinaudojo C. Dempsey.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą visiškai perėmė „Chelsea“ klubas, kuris po dviejų F. Lampardo įvarčių 50 ir 72 minutėmis persvėrė rezultatą savo naudai 2:1. Tiesa, paskutinę dvikovos minutę po kampinio puikiu smūgiu galva tašką savo komandai išplėšė tas pats C. Dempsey.

Po šių lygiųjų „Chelsea“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau užima antrą vietą, bet nuo pirmaujančio „Liverpoolio“ jau atsilieka 3 taškais.