24
Rūta Meilutytė (nuotr. LTOK)

Stokholme tęsiasi „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybos, kuriose ir toliau nesiseka geriausiai šalies plaukikei Rūtai Meilutytei. Ji nepateko į 50 metrų krūtine finalą.

24

Savo vietas finaluose jau užsitikrino Giedrius Titenis, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas ir Deividas Margevičius.

Šeštadienį į du finalus Rūta Meilutytė nepateko, tačiau labai liūdėti nebuvo ko, plaukikė rungėsi ne savo mėgstamiausiose rungtyse, todėl visos viltys buvo dedamos į distancijas krūtine. Maža to, anksčiau šiais metais plaukikė demonstravo gerus rezultatus Lietuvos čempionate.

Tačiau 50 metrų krūtine atranka taip pat buvo nesėkminga. Lietuvė finišavo per 32,45 sek., liko vienuolikta ir nepateko į finalą.

Šioje atrankoje geriausiai pasirodė per 30,39 sek. atplaukusi Jennie Johansson. Geriausias R. Meilutytės sezono rezultatas šiame nuotolyje yra 30,73 sek. Mūsiškei priklauso ir pasaulio rekordas – 29,48 sek.

Rūta Meilutytė dar startuos trijose nuotoliuose. Ji varžysis 50 ir 100 metrų laisvuoju stiliui ir 100 metrų krūtine rungtyse.

Giedrius Titenis 100 metrų krūtine atplaukė per 1:00,95 min, užėmė trečią vietą ir pateko į finalą. Andrius Šidlauskas tą pačią distanciją įveikė per 1:02,54 ir į finalą pateko penktu rezultatu.

Danas Rapšys 200 metrų laisvuoju stiliumi atplaukė per 1:48,75 ir buvo greičiausias atrankoje bei prieš finalą yra lyderis.

Deividas Margevičius 100 metrų peteliške nuplaukė per 54,61 sek. ir užėmė devintąją vietą.

Beatričė Kanapienytė 100 metrų peteliške atrankoje distanciją įveikė per 1:04,49 min. ir bendroje įskaitoje liko 31-a.