Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginos prieš didžiąsias metų šventes apsilankė vieno iš pagrindinių rėmėjų IKI parduotuvėje, kur ne tik bendravo su vilniečiais ir miesto svečiais, tačiau ir papuošė Kalėdinę eglutę. Taip krepšininkės atsidėkojo savo rėmėjui už palaikymą sezono metu, teigiama pranešime spaudai.

REKLAMA

Per devynias dienas šešias rungtynes sužaidusios „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos krepšininkės pagaliau galėjo atsipūsti nuo sporto ir pajusti artėjančių švenčių dvasią.

„Vienoje prekybos tinklo parduotuvėje papuošėme Kalėdinę eglutę, - pasakojo „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komandos direktorius Rosvaldas Gorbačiovas. – Kalėdinę eglutę puošėme specialiai šiai progai pagamintais šventiniais žaisliukais, kuriuose buvo mūsų komandos logotipas. Tokia smagia atrakcija pažymėjome 2011-ųjų metų pabaigą. Daugiau žais metais rungtynių nebeturėsime. Tikimės, kad kiti metai mums bus taip pat sėkmingi“.

Prie papuoštos Kalėdinės eglutės kartu su „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginomis noriai fotografavosi  parduotuvės IKI lankytojai.

REKLAMA
REKLAMA

„Esame ilgamečiai krepšinio rėmėjai ir partneriai. Daug metų padedame Lietuvos rinktinėms ir įvairiems klubams. Norime populiarinti ir moterų krepšinį, kuris, mūsų nuomone, yra nepelnytai primirštas, - teigė prekybos tinklo IKI komercijos ir marketingo direktorius Arvydas Rimas. - Smagu, kad prieš šventes, kai daug žmonių lankosi mūsų parduotuvėse, galėjome jiems pristatyti „Kibirkšties-Tichės-IKI“ merginų komandą. Panelės bendravo su mūsų parduotuvės lankytojais, kartu fotografavosi ir papuošė Kalėdinę eglutę. Džiaugiamės galimybe žmonėms padėdami atrasti moterų krepšinio žavesį.  Linkime ir toliau skinti pergales aikštėje, o mes kartu pateiksime dar ne vieną atrakciją mūsų parduotuvės lankytojams“.

„Kibirkšties-Tichės-IKI“ krepšininkės dabar kuriam laiko galės pamiršti krepšinį ir šventėms sugrįžti namo. Merginos ruoštis antrai sezono daliai pradės kitos savaitės pradžioje. Krepšininkės po Kalėdų apsilankys Vilniaus krepšinio mokykloje, kur sunkiau gyvenančioms šeimoms įteiks per labdaringas rungtynes surinktas lėšas.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-Tichės-IKI“ komanda žais jau sausio mėnesį. Šetą dieną vilnietės namuose priims Klaipėdos „Lemminkainen“ ekipą, o jau po paros keliaus į Kauno rajoną kur kausis su vietos „Sirenų“ krepšininkėmis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų