Pergalę Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (5/1) krepšininkai. Rogerio Grimau auklėtiniai namų arenoje 80:72 (21:20, 24:13, 26:14, 9:25) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (2/4) klubą.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir persvarą didino iki devynių, o kėliniui pasibaigus jau buvo priekyje 45:33. Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ iniciatyvos nepaleido ir vienu metu pirmavo 28 taškų persvara.

PAO rankų nenuleido ir lemiamame kėlinyje skubiai ėmėsi tirpdyti triuškinančios persvaros. Nors paskutinę minutę buvo priartėję iki aštuonių taškų, bet laiko stebuklui sukurti nepakako. Kėlinį Atėnų komanda laimėjo 9:25.

Barselonos gynėjas Rokas Jokubaitis praleido rungtynes dėl kairiojo klubo diskomforto.

Marius Grigonis pralaimėjusiems per 24 minutes įmetė 11 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 2 sykius.

„Barcelona“ kitas rungtynes Eurolygoje namuose žais su Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkais, o „Panathinaikos“ svečiuose susitiks su Berlyno ALBA ekipa.

„Barcelona“: Jabari Parkeris 17 (7/10 dvit., 5 atk. kam.), Oriolas Pauli 12 (4/5 dvit., 4 atk. kam., 4 kld.), Nikola Kaliničius (4 atk. kam.) ir Tomas Satoransky (3/5 dvit., 7 atk. kam.) po 10, Janas Vesely 9 (2/7 dvit., 4 atk. kam.), Dario Brizuela 8 (4/8 dvit.), Willy Hernangomezas 5, Jamesas Nnaji 3, Oscaras Da Silva, Alexas Abrinesas ir Joelas Parra po 2.

„Panathinaikos“: Jerianas Grantas 15 (4/7 dvit.), Aleksanderis Balcerowski 12 (5/5 dvit., 4 atk. kam.), Marius Grigonis 11 (2/5 dvit., 2/5 trit.), Mathias Lessortas 9 (2/5 dvit., 4 atk. kam.), Kyle Guy (1/4 trit., 4 kld.) ir Konstantinos Mitoglou (2/6 dvit., 6 atk. kam.) po 6, Panagiotis Kalaitzakis ir Dimitris Moraitis (4 rez. perd.) po 5, Alexandros Samontourovas 3.