Trečiadienį Anglijos „Carabao“ taurės aštuntfinalyje „Manchester City“ po baudinių serijos 0 :1 turėjo pripažinti Londono „West Ham United“ futbolininkų pranašumą bei pirmą kartą nuo 2018 m. negins čempionų titulo.

„Man City“ tiesiog dominuodavo šioje taurėje ir nebuvo joje pralaimėjusi jau ketverius metus. Paskutinį kartą EFL taurės „Man City“ nelaimėjo 2017 m., kuomet triumfavo „Manchester United“. Viso „Man City“ laimėjo šią taurę jau šešis iš paskutinių aštuonių sezonų.

„Man City“ ir „Liverpool“ šioje taurėje yra triumfavę po 8 kartus, tačiau pastaroji paskutinį kartą tai padarė tik 2012 m.

Nathanas Ake pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Arhuras Musuaku 55-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau svečius išgelbėjo kamuolį meistriškai atrėmęs vartininkas.

Johnas Stonesas 58-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas ir rezultatas išliko nepakitęs. Ilkay‘aus Gundogano 76-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo Alphonse‘as Areola ir pasižymėti dar kartą nepavyko. Per pagrindinį rungtynių laiką nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko, todėl nugalėtoją teko aiškintis baudinių serijos metu.

Jos metu „West Ham“ realizavo visus 5 smūgius, tuo tarpu „Man City“ – 3 iš 4.

Kitose rungtynėse Londono „Tottenham“ 1:0 nugalėjo „Burnley“ futbolininkus. Giovani Lo Celso 65-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

Lucasas 68-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Maxwelas Cornetas 88-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Tuo tarpu kitame susitikime „Liverpool“ klubas išvykos rungtynėse 2L0 nugalėjo „Preston“ futbolininkus.

Brado Pottso 28-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Takumi Minamino 62-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Divockas Origi 84-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.