Kelias į pasaulio čempionatą: Švedija kausis su Italija, Danija – su Airija

Ištraukti UEFA zonos atrankos varžybų į kitų metų pasaulio futbolo čempionatą paskutiniojo etapo burtai, suskirstę į keturias poras aštuonias komandas, kurios ankstesniajame etape užėmė antrąsias vietas grupėse.

Italija žais su Švedija, Danija susitiks su Airija, Kroatija – su Graikija, o Šiaurės Airijos rinktinė mes iššūkį Šveicarijai.

Rinktinės sužais po dvejas rungtynes namuose ir išvykoje, kurios vyks lapkričio 9 ir 11 bei 12 ir 14 dienomis. Galios išvykos įvarčio taisyklė.

Nė vienai rinktinei šis planetos čempionatas nebūtų debiutinis, tačiau Šiaurės Airijos rinktinė pastarąjį kartą pasaulio čempionate žaidė 1986 metais, Airijos – 2002 metais, pastaruosius du čempionatus praleido ir Švedijos rinktinė.

Italai per visą istoriją planetos pirmenybėse nežaidė vienintelį sykį 1958 metais. Iš šių komandų 2014-ųjų pirmenybėse rungtyniavo Šveicarija, Graikija ir Kroatija, o Danijos rinktinė pastarąjį čempionatą praleido, bet dalyvavo 2010-aisiais.

Iš Europos žemyno į pasaulio čempionatą pateko Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Serbijos, Lenkijos, Anglijos, Islandijos, Belgijos ir Portugalijos rinktinės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų