Panevėžio „Lietkabelio“ vairą perėmęs Kazys Maksvytis įnešė teigiamų permainų į aukštaičių žaidimą. Naujasis „Lietkabelio“ treneris LKL čempionate iškovojo jau antrąją pergalę. Šį kartą ne prieš bet ką, o vieną turnyro lyderių Prienų-Birštono „Vytautą“ 87:81 (22:18, 22:20, 21:25, 22:18).

Iniciatyva. „Lietkabelis“ ilgai pirmavo ir laikė žaidimo vadžias savo rankose, tačiau ketvirtajame kėlinyje „Vytautas“ smogė iš pasalų. Gytis Sirutavičius buvo pagrindinis spurto iniciatorius. Jis pelnė 7 taškus iš eilės, Šarūnas Vasiliauskas pridėjo tritaškį ir „Vytautas“ išsiveržė į priekį 73:69.

Tačiau „Vytauto“ lyderis dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito turėjo sėsti ant suolo, o „Lietkabelis“ pakilo į lemiamą šturmą. Likus žaisti 2 minutes bendromis pastangomis Panevėžio klubas atsidūrė priekyje 79:77.

Lemiamą kirtį „Lietkabelis“ sudavė likus žaisti 14,7 sek., kai Arnas Labuckas baigiantis atakos laikui įsūdė tolimą metimą ir padėjo tašką rungtynėse 86:81.

Rekordas. „Lietkabelio“ puolėjas Simas Buterlevičius pelnė 27 taškus ir sužaidė rezultatyviausias savo karjeros rungtynes LKL čempionate.

Šviesa. Antrojo kėlinio viduryje susitikimą pristabdė techninės kliūtys. „Cido“ arenoje maždaug 5 minutėms dingo šviesa. Tačiau nesklandumai buvo išspręsti ir teisėjai pratęsė rungtynes.

Statistika. „Lietkabelis“: Simas Buterlevičius 27, Artūras Valeika 15 (10 atk. kam.), Arnas Labuckas 14, Jermaine’as Love ir Valdas Vasylius po 11. „Vytautas“: Gytis Sirutavičius 20, Šarūnas Vasiliauskas 17, Vytautas Šulskis 14, Dainius Šalenga 11.