Kazio Maksvyčio treniruojamai Permės „Parma“ komandai nepavyko patekti į FIBA Čempionų lygą. Rusijos klubas finalinėse atrankos rungtynėse 65:67 (13:20, 15:21, 24:8, 13:8) pripažino Kamianskės „BC Prometey“ pranašumą.

Pralaimėjusiems Adas Juškevičius per 19 minučių pelnė 10 taškų (0/1 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet po triskart suklydo ir prasižengė.

Eigirdas Žukauskas žaidė 32 minutes, pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 6, perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Ukrainos klubas pateko į pagrindinį turnyrą nepaisant to, jog per visą paskutinį kėlinį surinko vos aštuonis taškus.

Nugalėtojus į pergalę vedė po 20 taškų pelnę D’Angelo Harrisonas ir D.J.Stephensenas.

Pralaimėjusiems 15 taškų surinko Jevgenijus Voronovas.