Dėl bronzos medalių kovojantis „Kauno Žalgiris“ šiame „Optibet A lygos“ sezone visus keturis kartus įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

33-iojo turo mače namuose kauniečiai 2:0 (2:0) palaužė 8-ąją vietą užimančius bei dėl išlikimo kovojančius oponentus.

Pirmąją pavojingą progą šiose rungtynėse susikūrė svečiai iš Alytaus. Saidas Hamuličius atitrūko nuo Steveno Thicot bei sukūrė puikią progą Henrique Devensui, tačiau pastarasis iš puikios situacijos smūgiavo į Deividą Mikelionį.

Apylygiame pirmame kėlinyje žalgiriečiai vis dėlto sugebėjo pelnyti du įvarčius su šiokiu tokiu Fortūnos šypsniu. 26-ąją minutę standartinės padėties metu Deivydas Matulevičius apmaudžiai nukreipė kamuolį į savo vartus, o dar po 15 minučių Philipas Otele atliko smūgį bei po menko rikošeto džiaugėsi įvarčiu.

Legionierius iš Nigerijos nutraukė beveik trijų mėnesių tylą – pasižymėjo 10-ąjį sykį šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Po pertraukos „Dainavos“ vyr. treneris Tomas Ražanauskas metė į kovą Cyrille'ą Tchayi Tchamba, kuris su Dzambolatu Calagovu, S. Hamuličiumi bei Alexu Kyeremeh pagrasindavo varžovų vartams, tačiau Deividas Mikelionis žaidė sėkmingai.

„Kauno Žalgiris“ galėjo pasižymėti, bet Ph. Otele akistatoje nepergudravo Tomo Švedkausko, savo ruožtu, Divine'as Naah taip pat kontratakos metu smūgiavo į virpstą.

Vietą kito sezono UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose užsitikrinusi Roko Garasto kariauna savo sąskaitoje turi 59 taškus, „Dainava“ – 31 tašką. Abiems ekipoms liko sužaisti po trejas rungtynes.