Liepos mėn. 12-13 d. Lapėse, Kauno rajone, vyks Baltijos šalių motociklų kroso Enduro čempionato trečiasis etapas. Kartu tai bus ir Lietuvos čempionato II-jo etapo varžybos. Jose dalyvaus per 100 pajėgiausių šios sporto šakos sportininkų, teigiama pranešime spaudai.

Šiame etape varžysis ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos stipriausi sportininkai dalyvaujantys Pasaulio ir Europos Enduro kroso čempionatuose, Dakaro ralyje. Tai motociklų sporto pasaulyje puikiai žinomi sportininkai, lietuviai - daugkartinis motokroso čempionas Arūnas Gelažninkas, daugkartinis Lietuvos Enduro ir Cross Country čempionas, Baltijos čempionatų prizininkas Danielius Žoštautas, latviai – Dakaro ralio dalyvis Einars Vinters, Baltijos šalių čempionas E1 klasėje Edgars Silinš, estai - Pasaulio Enduro čempionato prizininkas Aigar Leok, Dakaro ralio dalyviai Toomas Triisa ir Mart Meeru ir kiti.

Sportininkų ir žiūrovų laukia dvi dienos įtemptų varžybų ir neužmirštamų akimirkų. Tiek pirmą, tiek antrą dieną sportininkų laukia 55km ilgio įdomi, daug jėgų ir ištvermės pareikalausianti trasa, kurią lenktynininkams teks įveikti po tris kartus. Be to, dalyvių lauks ir du 3,5km ilgio greituminiai ruožai.

REKLAMA

Šioms varžyboms buvo atnaujinta ir praplėsta trasa, tad sportininkų lauks statūs pakilimai ir nusileidimai, miško keliukai ir sunkiai pravažiuojami ruožai, kurie tikrai neleis nuobodžiauti, nei dalyviams, nei žiūrovams. Įdomiausios trasos vietos bus lengvai pasiekiamos žiūrovams. Kviečiame visus atvykti ir aktyviai palaikyti mūsų sportininkus!

Lenktynių startas 13 valandą!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų