Lietuvos krepšinio lygos (LKL) Kauno derbyje favoritai patvirtino savo statusą. „Žalgirio“ krepšininkai (19 ir 0) turėjo kiek paplušėti, tačiau vis vien pranoko „Kaunas Triobet“ (6 ir 14) ekipą - 78:57 (16:23, 20:8, 22:13, 20:13).

Ilia Zouro auklėtiniai rungtynes pradėjo atsipalaidavę, todėl „Kaunas Triobet“ krepšininkai pasinaudojo galimybe nubausti varžovus - 11:2. Vis dėlto 7 taškus pelnęs P.Jankūnas pasistengė, kad priešininkai pernelyg nepasijaustų padėties šeimininkais - 11:14. Tiesa, tai nesumažino „Kaunas Triobet“ krepšininkų ryžto. Jaunieji kauniečiai atlaikė varžovų spaudimą ir daugiausia V.Jasikevičiaus dėka (11 tšk.) pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 23:16.

Septynis taškus be atsako antrojo kėlinuko pradžioje pelnęs „Žalgiris“ žaibiškai išlygino pusiausvyrą - 23:23. Įpusėjus antrajai rungtynių atkarpai priekyje 7 taškais jau buvo žalgiriečiai - 34:27. Visgi padidinti skirtumo I.Zouro ekipai nepavyko. Po 20 minučių kovos komandas skyrė 5 taškai - 36:31.

Po pertraukos iniciatyvos ėmėsi M.Kuzminskas (12 tšk.), ėmęs didinti atotrūkį - 42:33. Iš puolėjo estafetę perėmė P.Jankūnas ir T.Plaistedas, kurių pastangomis „Žalgiris“ susikrovė 14 taškų pranašumą - 49:33. Pranašumas vienu metu buvo šoktelėjęs iki 19-os (56:37), bet baigiantis kėliniui „Kaunui Triobet“ pavyko sumažinti deficitą (44:58).

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Kaunas Triobet“ pasiuntė signalą, kad dar neketina sudėti ginklų - 53:62. R.Samulėno kariaunos viltis atkurti intrigą greitai sudaužė B.Marjanovičius, trijose atakose iš eilės įkrovęs kamuolį į krepšį - 70:55. „Žalgiris“ derbį laimėjo rezultatu 78:57.

„Žalgiris“: M.Kuzminskas (7/10 dvit.) ir P.Jankūnas po 16, B.Marjanovičius 10 (8 atk. kam.), M.Kalnietis 8 (7 atk. kam.), T.Klimavičius (7 atk. kam.) ir T.Plaistedas po 7, M.Brownas 5, A.Čapinas 4, T.Delininkaitis 3, O.Samhanas 2.

„Kaunas Triobet“: V.Jasikevičius 18 (6 atk. kam.), Š.Vasiliauskas 10, K.Saage 8, P.Čukinas (7 atk. kam.) ir T.Barštys (5 kl.) po 5, A.Drungilas 4 (7 atk. kam.), S.Kymantas 3, R.Jakštas ir R.Ūzas po 2.