Kaune krepšinio aikštelėse nuimami lankai

Krepšinio sostine tituluojamas Kaunas priverstas taikyti karantiną net ir krepšiniui. Sekant JAV didmiesčių pavyzdžiu, priimtas nelengvas sprendimas išmontuoti krepšinio lankus visame mieste. Tai kampanijos „Elkis protingai – būk namie!“ dalis, kuria siekiama oranžinio kamuolio aistruoliams priminti apie būtinybę laikytis karantino apribojimų ir vengti gyvų socialinių kontaktų. 

Sportui irgi karantinas

Neginčijama tiesa, kad krepšinis lietuviams yra daugiau nei žaidimas, o absoliuti dauguma kauniečių (ir ne tik) – žaliai baltų širdžių savininkai. Čempionų mieste Kaune, kur įvyko pirmosios oficialios varžybos Lietuvoje, tai yra nesustabdoma jėga. Ištikimybė šiai sporto šakai ima viršų net prieš karantino apribojimus.

Gyventojai, policija ir viešosios tvarkos pareigūnai fiksuoja pakartotinius susibūrimus krepšinio aikštelėse, kurių nepažaboja jokie įspėjimai. Dėl to tenka imtis kraštutinių priemonių – laikinai atsisakyti krepšinio lankų.

„Krepšinis įaugęs į mūsų kraują ir nedrįstume jo stabdyti, jeigu tai nebūtų neišvengiama. Gyvendami juo, daugelis mėgstame parodyti savo gebėjimus ir krepšinio aikštelėje. Tačiau pandemijos metu negalime sau to leisti – krepšinis yra kontaktinis sportas, todėl žaidėjai rizikuoja ne tik savo, bet draugų, šeimos narių sveikata“, – teigia vicemeras Mantas Jurgutis.

REKLAMA

Nedelsiant grąžins atgal

Reaguojant į draudimą būriuotis viešose vietose, Kaunas imasi drastiškų priemonių: numatyta išmontuoti per 200 krepšinio lankų. Tokie darbai palies daugumą aikštelių mieste, kur pastebėti karantino pažeidimai.

Tikimasi, kad šie veiksmai padės užtikrinti tvarką ir ramybę. Iškart po karantino pabaigos lankai bus nedelsiant sugrąžinti.

Nuėmus lankus, kamuolio entuziastams ant lentų paliekami mandagūs priminimai: „Krepšiniui irgi karantinas. Elkis protingai – būk namie!“.

Pamatę šį pranešimą kauniečiai raginami susimąstyti, kad kiekvienas iš mūsų savo neatsakingais veiksmais galime dar labiau nutolinti krepšinio sugrįžimą į aikšteles, bet būdami sąmoningi prisidėsime prie karantino trumpėjimo. Taigi, kuriam laikui Kaunas liks be antrosios religijos, priklauso nuo visų miestiečių gebėjimo laikytis galiojančių taisyklių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų