Karnišovas su kartėliu įvertino „Bulls“ sezoną: „Nenorime būtų vidutiniokais“

Čikagos „Bulls“ klubo krepšininkai, kuiame krepšinio operacijų viceprezidentu darbuojasi Artūras Karnišovas, jau gali ilsėtis. Komandai NBA sezonas oficialiai baigėsi.

Ekipa reguliariame sezone (31 pergalės ir 41 pralaimėjimas) liko tiek už NBA „įkrintamųjų“, tiek už atkrintamųjų varžybų borto ir Rytų konferencijoje užėmė 11-ąją poziciją.

A. Karnišovas dalyvavo nuotolinėje spaudos konferencijoje, kurioje atsakė į žurnalistų klausimus ir aptarė šio sezono komados pasirodymą.

„Šitie metai mums tapo pamoka, iš kurios privalome pasimokyti. Aikštėje mes esame ne tam, kad būtume vidutiniokais. Labai liūdna, kad sezoną baigiame jau tokiu ankstyvu metu. Esu nusivylęs ir dėl savo žaidėjų, ir dėl komandos gerbėjų.  Tikslas buvo patekti į atkrintamąsias, bet jis liko neįvykdytas. Laukia daug pokalbių su žaidėjais ir personalu.

Taip, aplinkybės buvo labai specifinės, buvo daug ryškių nuopuolių, tačiau visos komandos žaidė tose pačiose aikštėse, turėjo panašiais sąlygas. o mums su savo tikslais susitvarkyti nepavyko. Pralaimėjome daug apylygių rungtynių, kurias galėjome laimėti, patys išsikasėme sau duobę, iš kurios nebeišlipome“, – sakė A. Karnišovas.

„Gynyba buvo nebloga, užbaigėme sezoną būdami dvylikti pagal gynybos efektyvumą, bet norint laimėti rungtynes, privalai įmesti į krepšį. O mes to nepadarėme. Sezono pabaigoje krito skaičiai ir puolime. O jeigu nori laimėti rungtynes, privalai pataikyti į krepšį. Mes to nepadarėme“, – tikino lietuvis.

Lietuvis sezono eigoje atliko mainus ir į komandą prisiviliojo lygos žvaigždę Nikolą Vučevičių. Juodkalnietis spėjo sužaisti 21 mačą ir vidutiniškai rinko po 21,5 taško, atkovojo po 11,5 kamuolio bei atliko po 3,9 perdavimo.

„Įprastai kai savo komandą tu sustiprini dar viena NBA žvaigžde, rezultatai pagerėja. Bet ne šį kartą, nes paskutinė sezono atkarpa nebuvo tokia sėkminga, kokios tikėjomės. Yra šioks toks nusivylimas, bet, manau, jis trumpalaikis. Aš manau, kad jei per mainus mes įsigijome tikrą žvaigždę, ji tikrai duos naudos ateityje. Esame laimingi turėdami Nicolą savo komandoje“, – apie juodkalnietį užsiminė A. Karnišovas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų