Ramūnas Vyšniauskas ketvirtadienį turėjo sėsti į lėktuvą ir keliauti į Tel Avivą (Izraelis), kur jo laukė startas Europos sunkiosios atletikos čempionate, tačiau dėl bet kurią akimirką galinčios gimti dukrelės 37 metų sportininkas apsigalvojo. Negana to, daugkartinis Europos čempionatų prizininkas patvirtino nusprendęs baigti karjerą, rašo delfi.lt.

„Visą mėnesį aš žmoną kaip kiaušinį saugau. Viskas dabar gula ant mano pečių – ir vaikas, ir buities darbai, ir treniruotės. Kitas dalykas, jog man labai sunku atsigauti po visų traumų. Žiūriu, kad jau sudėtinga siekti maksimalių rezultatų, o būti balastu aš niekada nenorėjau“, – delfi.lt. aiškino Lietuvos rinktinės trenerio ir Sunkiosios atletikos federacijos viceprezidento Bronislavo Vyšniausko sūnus.

Per karjerą jam teko iškęsti net keturias sudėtingas operacijas. Anot R. Vyšniausko, grįžti iš ligoninės palatos į sporto salę kiekvieną kartą buvo vis sunkiau ir sunkiau. Sunkiaatletis pripažino, jog dabar nebėra pajėgus pakartoti savo asmeninių rekordų.

REKLAMA

R. Vyšniauskui pastaraisiais metais ne itin sekėsi tarptautinėse arenose – pasaulio ir Europos pirmenybėse jis paskutinį kartą pasirodė 2012 metais ir svoriio kategorijoje iki 105 kg užėmė 11 vietą. Sunkiaatletis tvirtina, kad reikėjo iš didžiojo sporto pasitraukti anksčiau.

„Iš tikrųjų, reikėjo šį žingsnį žengti prieš penkerius metus, bet vis pagalvodavau, kad gal reikalai susitvarkys, atsigausiu. O kai galutinai pasiryžau, viduje net apėmė palengvėjimas. Padariau teisingą žingsnį“, – sakė R. Vyšniauskas.

R. Vyšniauskas per savo karjerą dalyvavo keturiose olimpinėse žaidynėse. Sėkmingiausia jam buvo 2004 metų Atėnų olimpiada, kur jis buvo per žingsnį nuo prizininkų pakylos - užėmė 5 vietą. Paskutinėse savo vasaros olimpinėse žaidynėse Ramūnas 2008 metais Pekine varžybų nebaigė.

R. Vyšniauskas nesirengia nutolti nuo sporto - ketina ir toliau padėti savo tėvui Bronislovui ugdyti jaunuosius sunkiaatlečius ir gilintis į trenerio darbą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų