Kaltinimus korupcija metęs Messi sulaukė griežto kirčio

„Copa America“ turnyre Brazilijoje pratrūkęs ir organizatorius korupcija apkaltinęs Argentinos rinktinės kapitonas Lionelis Messi lengvai neišsisuko – jam skirta trijų mėnesių diskvalifikacija ir solidi bauda.

Skelbiama, kad L.Messi Argentinos rinktinėje negalės rungtyniauti iki lapkričio mėnesio, jis taip pat turės sumokėti 50 tūkst. dolerių baudą.

L.Messi į Pietų Amerikos futbolo asociacijos (CONMEBOL) nemalonę pateko pusfinalio rungtynėse su Bralizija, kuomet argentinietis sunkiai susitaikė su pralaimėjimu ir užsipuolė teisėjus dėl palankumo brazilams, taip pat organizatorius dėl korupcijos.

L.Messi ir vėl svaidėsi kaltinimais dėl korupcijos po mažojo finalo su Čilės rinktine ir net po pergalės atsisakė lipti ant apdovanojimų pakylos atsiimti bronzos medalį.

Naujai pritaikytos sankcijos reiškia, kad „Barcelona“ žvaigždė turės praleisti draugiškas rungtynes su Čile (rugsėjo 5 d.), Meksika (rugsėjo 10 d.) ir Vokietija (spalio 10 d.). Jis taip pat turės praleisti ir dar vienerias rungtynes dėl susitikime su Čile gautos raudonos kortelės. Ši diskvalifikacija galios oficialiose tarptautinėse rungtynėse.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų