Turino „Juventus“ komanda Italijos „Serie A“ lygos pirmadienį įvykusias rungtynes su „Sampdoria“ baigė be įvarčių 0:0.

Mehdi Pascalis Mercelis Lerisas 7-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Juanas Cuadrado 15-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Emilis Audero sėkmingai atrėmė kamuolį.

Adrienas Rabiotas 65-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Nicolo Rovella 88-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Galiausiai nei vienai iš komandų pasižymėti taip ir nepavyko, tad mačo teisėjo švilpukas paskelbė nulinės lygiąsias.

Kitame turo mače antrąją pergalę iš eilės iškovojo Jose Mourinho treniruojama „Roma“, kuri namuose  1:0 įveikė „Cremonese“.

Pergalingą įvartį 65-ąją minutę pelnė gynėjas Chrisas Smallingas.